Platform Denetimi & Teknolojisi

irec_anilogo

IREC Standardı

Foton, The International IREC Standard Derneği belirlediği kurallar çerçevesinde, Platform İşletme hakkına sahiptir. The Internation IREC Standards tarafından denetlenir.

ew-logo-white

Energy Web

Foton, Energy Web Derneğinin üyesidir. Platformun geliştirilmesinde Energy Web ekibi ile çalışılmıştır. Platform üzerindeki işlemler Energy Web Blokzincir ağı üzerinde kayda alınır.

metamask-logo-black-and-white

Metamask

Foton IREC Platformu, kullanıcıların sertifika işlemlerinde elektronik onay süreçlerini Metamask Blokzincir Cüzdanı aracılığıyla yönetir. Cüzdan açık adresi dijital kimlik olarak kullanılır.

Platform Sözleşmeleri

Slide Çerçeve Sözleşme Protokol İkili
Anlaşma
Sertifika ticareti gerçekleştikten sonra, alıcı ve satıcının işlem bilgilerini Çerçeve Sözleşme koşulları altında onaylamaları için hazırlanır. SATICI ALICI Satış teklifini verdikten sonra Çerçeve Sözleşme kapsamında satış teklifinin doğruluğunu ve geçerliliğini kabul eder. Alıcı ve Satıcı arasının FOTON platformunu kullanım şartlarını ve genel ticari yükümlülüklerini kapsar. Alım işlemini gerçekleştirdikten sonra Çerçeve Sözleşme kapsamında kabul ettiği işlemin sorumluluklarını kabul eder.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Foton'A ULAŞIN

Konu alanını mutlaka seçin: 

  • Sertifika almak istiyorum
  • IREC’e kayıt olmak istiyorum
  • Platform kullanıcısı olmak istiyorum
  • Piyasa hakkında bilgi almak istiyorum